Spor

Brezilya milli takımından dört dörtlük gece!

Brezilya milli takımından dört dörtlük gece!

Brezilya Milli Takımı’nın Türkiye maçı sonrasında basına yansıdığı gibi 45 kadınla çılgınca eğlenmediği, aksine sakin bir gece geçirip keyiflerine baktıkları öğrenildi.

Türkiye ile karşılaştıkları ve 3 Milyon € ödenen özel maç sonrasında Brezilya Milli Takımı, İstanbul’un ünlü gece kulüplerinden Bedroom adlı mekânda organize edilen eğlencede stres attı. Mekânda basında belirtildiği gibi 45 kadınla eğlence yaşanmadığı, toplamda 15-20 tane kadın olduğu ve Ramon Motta’nında geceyi organize etmediği, sadece arkadaşlarını görmek için 20 dakikalığına mekana uğradığı edilnilen bilgiler arasında.

Aynı zamanda ‘’seks partisi’’ başlığıyla verilen haberlerinde gerçeği yansıtmadığı, hiçbir Brezilyalı futbolcunun kadınlarla ilgilenmediği belirtildi. Keza Neymar’ın babası ve kız kardeşininde gecede olmasından dolayı Brezilyalı süper star Neymar’ın bütün ilgi odağının ailesi olduğu, bu özel gecede onlara eşlik ettiği bildirildi.

Avusturya mücadelesinde boy gösterecek olan Brezilya Milli Takımı, gecenin tadını kaçırmadan, eğlencelerini sakin bir şekilde tamamladıktan sonra Kadıköy’de bulunan otellerine doğru yola çıktılar.

Spor Radyosu

11 Kasım 2014

Yorum Yapılmamış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir